آینده خود را با زمر بسازید 
Build Your Future With Zomar
برترین زبان های 2022 که بهتر است به آنها مسلط باشید

هر ساله زبان های زیادی در دنیا به عنوان برترین زبان ها و پر استفاده ترین زبان ها استفاده میشوند دسته بندی این زبان ها بر اساس میزان استقبال مردم و بر اساس مورد استفاده قرار گرفتن آن زبان در زمینه های مخلتفی مثل تکنولوژی،صنعت و …. هستند.
در این مقاله قصد داریم برترین و پر استفاده ترین زبان های دنیا را به شما معرفی کنیم.

انگلیسی
وقتی صحبت از زبان های خارجی و زبان های بین المللی میشود زبان انگلیسی در صدر این جدول قرار دارد زبان انگلیسی هرساله به دلیل راحت بودن و به دلیل پر استفاده بودن در همه صنعت ها زبان پر استقبالی است.

آلمانی
زبان آلمانی به دلیل استفاده زیاد در اروپا و به دلیل استفاده چند کشور از این زبان زبان پرطرفداری است،یکی دیگر از دلایل مورد استقبال قرار گرفتن این زبان افرادی هستند که قصد مهاجرت به کشور هایی مانند:آلمان،اتریش،سوئیس را دارند و به دلیل استفاده این کشور ها از زبان آلمانی خیلی از کسانی که قصد مهاجرت به این کشور ها را دارند محبور به یادگیری زبان آلمانی میشوند

فرانسوی
فرانسوی برای افرادی هست که در رشته هنر هستند و یا در زمینه هنر یا فیلمسازی یا موسیقی سر رشته ای دارند فرانسوی به این دلایل و به دلیل استفاده در کانادا زبان مورد علاقه خیلی از افراد است و به همین دلیل خیلی از مردم دنیا علاوه بر دانستتن زبان مادری خود زبان فرانسوی را هم فرا میگیرند.

اسپانیایی
اسپانیایی به دلیل استفاده زیاد در بعضی از کشور های مهم دنیا مانند آمریکا مکزیک اسپانیا و کشور های اطراف اسپانیای و به دلیل استفاده زیاد این زبان در رشته موسیقی بسیاری از مردمان دنیا به این زبان جذب میشوند یکی دیگر از دلایل اشتیاق مردم برای یادگیری زبان اسپانیایی خود لحن و خود زبان اسپانیایی است که برای برخی از مردمان دنیا شیرین است.

چینی
با توجه به رشد کشور چین و با توجه به بودن متن چینی بر روی تمام اجسام و با توجه به بزرگ شدن چین و زبان چینی در صنعت های مختلف زبان چینی یکی از پر استفاده ترین زبان های دنیا است و خیلی از افراد دنیا پیشبینی کرده اند که شاید در دهه های آینده زبان چینی زبان بین المللی دنیا بشود و زبان چینی جای زبان انگلیسی را بگیرد.

ایتالیایی
زبان ایتالیایی علاوه بر استفاده در ایتالیا در برخی نواحی آمریکا و مکزیک و در کشور های اطراف ایتالیا مانند کرواسی مورد استفاده است و به دلیل استفاده از زبان ایتالیایی در فیلم ها و در موسیقی هایی مانند موسیقی اپرا این زبان در دنیا بسیار در دنیا پر طرفدار است.

نویسنده و گردآورنده:محسن فضل اله خرازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متن سربرگ خود را وارد کنید