آینده خود را با زمر بسازید 
Build Your Future With Zomar
برای یادگیری زبان چه سبک فیلم و سریالی تماشا کنیم

برای یادگیری زبان انگلیسی راه های بسیار زیاد وجود دارد یکی از این راه ها تماشای فیلم و سریال به زبان آن کشور است در این مقاله قصد داریم بگوییم چه نوع فیلم هایی را برای بهتر کردن زبان باید تماشا کنیم.

سبک سیاسی
فیلم و سریال هایی که سبک سیاسی دارند و محور هول سیاست میچرخد برای زبان خارجی مناسب است به این دلیل که در سیاست(هم در واقعیت هم در فیلم) کلمات بسیار موادبانه و و کلمات بسیارکتابی و کلمات مهمی به کار میروند و در فیلم و سریال ها هم این قاعده رعایت شده و به همین دلیل این سبک از فیلم و سریال میتواند برای یادگیری زبان مورد نظر بسیار پر کاربرد باشد.

سبک اجتماعی یا دراما
سبک اجتماعی یا دراما به دلیل بودن افراد متفاوت از قشر های مختلف و به دلیل اجتماعی بودن این سبک فیلم این سبک از فیلم و سریال ها میتواند به راحتی زبان عامیانه مردم و زبانی که مردم به اون صورت در طول روز صحبت میکنند را به شما معرفی میکند.

سبک مستند
مستند ها به دلیل داشتن دیالوگ های قدرتمند و به دلیل اینکه مستند ها کلمات بسیار مهمی را به کار میبرند و به دلیل اینکه در مستند ها همزمان کلمات کتابی طور و کلمات عامیانه طور استفاده میشوند و به همین دلایل مستند میتواند سبک خوبی برای یادگیری زبان مورد نظر باشد.
سبک حقوقی
منظور از سبک حقوقی فیلم هایی هستند که درباره حقوق وکالت و سبک های نظیر این هستند به دلیل اینکه در فیلم قاضی وکیل و بقیه اعضا در دادگاه هستند و به دلیل اینکه در دادگاه کلمات مهم و بسیار کتابی طوری استفاده میشود این سبک از فیلم و سریال ها میتواند به شما در زمینه یادگیری زبان کمک کند .

نویسنده و گردآورنده: محسن فضل اله خرازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متن سربرگ خود را وارد کنید